Antalya Hal Fiyatları

28.04.2017

Adı Fiyat Birimi
DOMATES 3.00-4.00 TL KG
KOKTEYL (OVAL) 5.50 TL KG
KOKTEYL (YUVARLAK) 5.00 TL KG
DOLMALIK BİBER 2.00 TL KG
KAPYA BİBER 6.00 TL KG
ÇARLİ BİBER 0.90 TL KG
SİVRİ BİBER (KALIN) 0.90 TL KG
SİVRİ BİBER (İNCE) 0.90 TL KG
KIL SİVRİ 1.60 TL KG
ÜÇBURUN KÖY BİBERİ 1.00 TL KG
PATLICAN 0.60 TL KG
KABAK 0.70 TL KG
SALATALIK 0.60 TL KG
SİLÖR SALATALIK 0.80 TL KG
   
   


Antalya bilindiği üzere en verimli topraklara sahiptir. Genellikle narenciye üretimi alanında başarılı sonuçlar vermiş olduğu bilinir ancak bugün pazarlarına baktığınız da her çeşit ürünü bir arada bulabilme gibi bir lükse de sahipsiniz. Antalyalı üreticilerin ürünlerinin kalitesinin yanı sıra dayanıklılığı da neredeyse dünya genelinde kabul görmüştür bu nedenle de en büyük talep Rusya’ dan gelmektedir. Rusya ürünlerinin büyük bir bölümünü Antalya halinden karşılamaktadır.
Antalya’nın iklim koşulları nedeniyle yaz ve kışın bitmek bilmeyen bir ürün çeşitliliği vardır. Bunu yazın domatesle kışın ise portakalla rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kalite aynı zamanda üretici tarafından fiyatlara da yansımıştır. Üreticiler tüketicinin fiyatlardan etkilenmemesi adına fiyatlarını da tüketicinin memnuniyetini gözeterek dikkate almıştır. Bizler halfiyatlari.net olarak bu konuda üreticilerin Antalya Hal fiyatları ile ilgili en güncel rakamlarını sizlere sunmayı kendimize bir görev edinmişiz ve sizlere ulaştırmayı amaçlamışızdır.
Antalyalı üreticilerimizin bu kaliteli ve sağlıklı ürünlerini siz değerli okuyucularımızla anlık olarak paylaşarak onların bu hizmetinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Antalya hal fiyatları yanı sıra bugün ülkemizdeki tüm hallerden en güncel haberleri de sizlere sunarak bilgi sahibi olma amacındayız.
Unutmayın ki ülkemizdeki tüm hallerin güncellenmiş en son fiyat listesini sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 


Antalya hal fiyatları Türkiyenin en önemli hallerinden birisi olan antalya hali bir çok meyve sebze ithalat ve ihracat merkezlerinden birisi olmuştur. . Antalya hal fiyatlarını her gün değişen meyve ve sebze fiyatlarına göre güncelleyip ziyaretçilerimize sunmaktayız.Yorum Yap

Ad Soyad
Mesaj

Yorumlar

osman akcun
Domates ne kadar
Yaşar er
Allah bütün çifçilerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah huzurlu cumalar
Türker Aydemir
Emeğinize sağlık
cuneyt aktas
Saaatlik degisen fiyelatlari gormek istiyorum
Zafer DEPE
OSMANKALFALAR MHL KORKUTELI ANTALYA MELODI 100 TN 05353495427
Osman pala
Serik alacami ev no 18